17.05.2015 koncert Castle, Sharon i Rogi w Szczecinie

Zapraszamy na występ zespołów Castle, Sharon oraz Rogi. Koncert odbędzie się 17.05.2015 w szczecińskim klubie „Rocker”.

Wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/673051886134356/

Start. godz. 19:00
Bilety: PRZEDSPRZEDAŻ: 25 zł
W dniu koncertu: 35 zł

CastleCASTLE – heavy metalowa rewelacja rodem ze słonecznej kaliforni. Mroczne riffy i nawiedzone pasaże wzbogacone wokalami dzikiej i zmysłowej Liz Blackwell wprowadzą Was w specyficzny nastrój. Zespół promuje swój najnowszy album „Under Siege”, który ukazał się nakładem niemieckiej wytwórni Van Records. Jak dla nas jest to jedna z najciekawszych płyt rockowych zeszłego roku!

https://www.facebook.com/CastleSFROGI – one man army of doom, jak określa swój projekt Bartek Rogalewicz, były gitarzysta awangardowo-grindcore’owej supergrupy NYIA. ROGI to jedna osoba grająca jednocześnie na perkusji i skrajnie przesterowanej gitarze, w towarzystwie opętańczych krzyków. Flames cure what medicine does not heal!

https://www.facebook.com/cult.of.rogi


SHARON – prawdziwie rockowy damski band z Zielonej Góry. Mocne uderzenie gitarowych riffów i muzyczna zadziorność z damskim charakterem. Dziewczyny pytane o rodzaj muzyki jaki grają, odpowiadają „po prostu kobiecy rock”, ponieważ jak same twierdzą to najlepiej określa przesłanie i energie jaką kierują do swoich słuchaczy.To zespół, na którym z przyjemnością można zawiesić i ucho i oko.

https://www.facebook.com/sharonbandpl

BILETY : 25/35 do nabycia w klubie, w sklepie Bunkier i BOI Trapertour ( pasaż A-Z )

castle a3 small 500

Comments are closed.