GRAI – kontrakt z NOIZGATE Records

Niemiecka wytwórnia płytowa NOIZGATE Records ogłosiła podpisanie ekskluzywnego kontraktu  z rosyjskim folk metalowym zespołem GRAI.  Kwintet z republiki Tatarstanu  tworzy mieszankę muzyki folkowej, delikatnych dźwięków oraz potężnych metalowych dźwięków . Grupa wydała do tej pory dwie, duże płyty . 19.09.2014 będzie dniem światowej premiery nowego krążka pod szyldem NOIZGATE Records.  W tym właśnie czasie rozpocznie się również europejskie tournee zespołu.

GRAI owładną nasze umysły. Piosenki z nowej płyty usłyszeliśmy po raz pierwszy i zostaliśmy porażeni  mocą i klimatem tych utworów.  Decyzję o współpracy z GRAI podjęliśmy natychmiast , nie było na co czekać” mówi Susanna z NOIZGATE.

Na czas wydania nowego albumu, GRAI planuje duże, europejskie tournee .

Gitarzysta Ruzel ujawnia: „ Razem z SatanaKozel zagramy koncerty w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii  i Czechach.  Jesteśmy szczęśliwi, że nasze nowe dziecko będziemy mogli przedstawić tak ogromnej publiczności . W ubiegłym roku koncertowaliśmy już w Polsce ale inne kraje są dla nas dziewiczym terytorium. Jesteśmy naprawdę podekscytowani !”.

Zespół na Facebook:

https://www.facebook.com/GRAI.folkRussia?fref=ts

Trasa koncertowa:

https://www.facebook.com/events/1380313288905217/

Comments are closed.