Percival – koniec współpracy z Donatanem

Na oficjalnym Facebook fan page zespołu Percival, pojawił się komunikat dotyczący współpracy z Donatanem. Czytamy w nim:

Z przykrością informujemy że zapowiadane koncerty z pod znaku Równonoc odbędą się bez naszego udziału. Nasz udział w całym projekcie był wielokrotnie pomijany, żadne obietnice związane z naszym udziałem zarówno w projekcie jak i w koncertach nie zostały dotrzymane a na koniec odmówiono nam przyrzeczonego już 3 miesiące temu honorarium. Wobec takiego postawienia sprawy wycofujemy się z tego cyrku, co wielu naszych fanów przyjmie zapewne z radością.
Tych którzy chcieli zobaczyć właśnie nas, ogromnie przepraszamy.
Z naszej strony zrobiliśmy wszystko co było możliwe żeby dla Was zagrać. Niestety jak zwykle dla wielkiego show businessu, szeregowy słuchacz i fan jest … sami wiecie czym a pol-playback jest tańszy niż żywy zespól, bo nic nie kosztuje.
Za to teraz już nic nie przeszkodzi nam w pracy nad „Svantevitem”, a co jest bardzo istotne – pierwszy klip promujący nowy album jest już prawie gotów i już niedługo ogłosimy datę premiery!!!
Zapraszamy również na kolejne koncerty trasy „Dominus Svantevitus Tour 2013”, której moc i energia przeszła już teraz do legendy

Comments are closed.