RoarFest 6.12.2013

Zapraszamy na niesamowity koncert na którym zagrają Lux Perpetua, Morhana i Zamordism.

Data: 6.12.2013

Miejsce: Tawerna Latający Holender, ul.Bema 65,Warszawa

Start: 20.00

Wstęp: 10 zł

Lux Perpetua

Nasza muzyka pełna jest dzikiej, nieokiełznanej energii. Niesiemy niegasnące muzyczne światło w mroki, gdzie nikt nie odważy się zstąpić. Śpiewamy o minionych bohaterach, herosach, o walce dobra ze złem, snujemy opowieści, w których przewijają się postacie literackie, filmowe, mitologiczne, a nawet z gier komputerowych. Lux Perpetua to szybka, mocna i melodyjna muzyka z pozytywnym przesłaniem!

https://www.facebook.com/lpband?fref=ts

Morhana

jest zespołem wykonującym folk metal. Łączy zarówno ciężkie jak i melodyjne brzmienia, osiągając równowagę między muzyką folkową, a ostrym, ale nie pozbawionym charakteru metalem. Inspiracje folkowe muzycy Morhany czerpią z różnych części świata – odważnie sięgają zarówno po szybkie, skoczne motywy bretońskie, jak i po melodyjne, smutne pieśni osadzone w klimatach stricte słowiańskich. Obecność instrumentów klasycznych nadaje utworom lekkość, co w połączeniu z ciężkim zapleczem gitarowym tworzy rzeczywiście wybuchową mieszankę. Wokale – z jednej strony męski – mocny, gardłowy, z drugiej kobiecy – wysoki i czysty dopełniają całości i tworzą unikalny charakter zespołu.

https://www.facebook.com/morhanaofficial?fref=ts

Zamordism

Sex, Drugs & Black’N’Roll! Tak brzmi motto tej niepokornej hordy. Pazerna Dywizja Zamordism – bo tak potocznie zwana jest kapela – powstała pod koniec 2008 roku z inicjatywy Gierka i Badenova. Stylistycznie jest to wybuchowa mieszanka prostych chwytliwych i zarazem ciężkich riffów, rzewnych melodii i wyszczekanych wokali. Obecnie kapela regularnie koncertuje i przygotowuje nagrania debiutanckiego albumu.

https://www.facebook.com/Zamordism?fref=ts

Koncert na Facebook:

https://www.facebook.com/events/257159304432489/?ref=ts&fref=tsRoar Fest 6.12.2013

Comments are closed.